Hakkımızda

1992 yılında MEB Okullarında  "Yap-İşlet-Devret Modeli" ile bilgisayar laboratuvarı kurup, öğrencilere temel bilgisayar kullanım becerileri kazandırarak eğitim sektörüne adım attı.

1994-2006 yılları arasında üç şube (Kadıköy-Ümraniye-Gaziosmanpaşa) ve yüzlerce okulda "Modem Eğitim Merkezi" ile binlerce öğrenciye Bilgisayar ve Mesleki Eğitim kursları düzenledi.

1998 yılında eğitim hayatına "Akıllı Sınıf" projesini kazandırdı ve yüzlerce okulda uygulayıcı, binlerce okulda "Akıllı Sınıf Bilgi ve Sınav Yönetim Programı" desteği ile sektörde öncülük yaptı.

2001 yılından bugüne "EvdeOkul"  markası ile okulöncesi, ilkokul, ortaokul, lise öğrencisi ve öğretmenlerinin derslerinde destek olması için hazırladığı, MEB müfredatına % 100 uygun "Animasyonlu Konu Anlatımları"nın,"Bilgi Kitabı ve Ödevler"in, "İnteraktif Uygulamalar" ın "Ölçme-Değerlendirme ve Sınav Merkezi"nin barındığı, 7x24 uzaktan erişim tekniği ile ulaşılılan web tabanlı online eğitim platformu ile eğitim sektörünün öncü kurumu görevini başarı ile yürütmektedir..